O NAS

i4

O nas

Jesteśmy prężnie działającym od 2003 roku samodzielnym, rozwijającym się Ośrodkiem Usługowo–Dydaktycznym wyspecjalizowanym w kompleksowej obsłudze dużych i małych firm w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej.

Posiadamy status Ośrodka Szkoleniowego oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Podczas szkoleń bhp korzystamy z pomocy dydaktycznych oraz nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Pozwala nam to w pełni dostosować się do rosnących wymagań przyszłości i utrzymywać wysoki poziom świadczonych usług. Wyróżnia nas zaangażowanie, dążenie do perfekcji i zorientowanie na potrzeby naszych Klientów.

 

Pióro Businessu

W czerwcu 2008 roku Ośrodek nasz za swoją działalność Usługowo-Dydaktyczną został uhonorowany nagrodą „Pióro Businessu„. Nagroda której autorem jest znany artysta rzeźbiarz prof. Marian Konieczny, została wręczona nam przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego.

 
i3

Misja firmy

Naszym celem jest pomoc Pracodawcom w opracowywaniu i wprowadzaniu rozwiązań poprawiających funkcjonowanie Firmy w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego, zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej.
Założone cele realizujemy poprzez:

  1. indywidualne podejście do każdego klienta,
  2. kreatywność, rzetelność, profesjonalizm i uczciwość naszych pracowników,
  3. zdolność dostosowania naszych działań do potrzeb klienta,
  4. efektywność i entuzjazm w działaniu.
 
i1

Zespół pracowników

Zatrudniamy specjalistów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, inspektorów ds. ochrony przeciwpożarowej oraz instruktorów obrony cywilnej przygotowanych do realizacji zadań w swoich dziedzinach na terenie całego kraju.

 
i10

Współpraca

Problemy prawne rozwiązujemy przy współpracy z Kancelarią Radcy Prawnego Alicją Markiewicz-Wróblewską z siedzibą w Krakowie, ul. Podchorążych 3/125.

W razie potrzeby współpracujemy z rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, specjalistami ochrony środowiska.

 

i7

Ochrona danych osobowych

Prowadzone przez nas zbiory danych osobowych zarejestrowaliśmy w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych co gwarantuje ich właściwa ochronę.

 

i6

Gwarancje

Nasza działalność ubezpieczona jest w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeniowym „Ergo Hestia”.

 

i5

Wpis do rejestru

Ośrodek Usługowo-Dydaktyczny został wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr 2.12/00016/2006.